Ana Sayfa » Chat Odaları » Yeni Chat Odaları

Yeni Chat Odaları

KaRa     30-09-23     Chat Odaları     Yeni Chat Odaları     514 Defa Okundu

Yeni Chat Odaları

Yeni chat odaları, yeni açılan sohbet siteleri her gün çığ gibi büyüyerek google sayfalarında yerini almaktadır. Bu açılan sitelerin kullanıcısına hiç bir getirisi olmadığı gibi zaman israfından başka bir şey değildir. Dolayısıyla bir chat sitesi açan insan sadece merak ve hobisini tatmin etmek için uğraşmaktadır. Fakat bir sohbet platformu açmak, onu googleye kazandırmak ve ayakta durmasını sağlamak uzaktan göründüğü gibi kolay değildir. Yeni chat odaları bağlamında kişinin bir takım bilgi ve becerisinin olması şarttır. Ayrıca bu web sitesiyle ilgilenecek kişinin oldukça boş vaktinin olması gerekmektedir. Dolayısıyla, yeni chat siteleri sahiplerinin siteyi açtıktan sonra kara kara düşünmeleri son derece normaldir. Çünkü yeterli seo bilgisi olmadan açılan bir site, kendi başına anahtar kelimelerde google sayfalarında yükselemez.

Yeni Sohbet Sitesi Açanlar Nelere Dikkat Etmelidir

Site açan kişinin kendisi veya güvendiği kişilerin makale yazma konusunda yetenekli olması gereklidir. Ayrıca SEO konusunda hatırı sayılır bilgilere sahip olması gerekir. Ayrıca güvendiği 3-5 kişiyle hareket ederek sıfırdan bir chat sitesi açmak bir akıl tutulmasıdır. Özellikle bazı sunuculardan tanıştığı kızlara şirin görünmek için site açan insanların da şansları yok denecek kadar azdır.

Yeni Sohbet Sitesi Arayanlar

İnsanlar neden yeni chat odaları diye arama yaparlar?. Esasen bana göre bu aramayı yapanlar chat konusunda tecrübeli insanlardır. Bir şekilde bulunduğu sunucudan bıkkınlık gelmiş ve yeni bir sohbet sitesi arayışında olanlardır. Fakat yine de bu arayışlar neticesinde yeni açılan sitelerin ilk sayfada çıkması olanaksızdır. Bu aramaların neticesinde eski ve köklü siteler, örneğin sohbetlaf.net sitesi karşınıza çıkmaktadır. Çünkü chat sektöründe oldukça eski ve köklü bir yapımız vardır.

Yeni Chat Odaları İçinde Yaşananlar

Yeni chat odaları, siteye yeni gelenlerin birbirini tanıma ve tanışma merasimine dönüşmektedir. Bazıları birbirini rumuzundan tanır ve “Aaa sende mi Buradaydın?” gibi sorular sorar. Bazıları ise ilk tanışmanın verdiği heyecanla nezaketle hareket eder.

  • CeyHuN: Hoşgeldin DeLi_Yürek
  • DeLi_Yürek: hoş buldum CeyHun
  • CeyHuN: Burası Yeni mi Açıldı ?
  • DeLi_Yürek : Yeni açıldı inşallah eskitmetsin :):):)

Bu ve buna benzer gırgır şamataların sıkça rastlandığı yerlere Yeni sohbet siteleri denilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Avrupa Mynet Chat Odası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitemiz insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için aktif edilmiştir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 -2023 By Seo KaRa | sitemap |