Yeni Kapak Sözler 2021

admin     23-10-21     Chat Siteleri     Yeni Kapak Sözler 2021     130 Defa Okundu

Kapak Sözler

Merhaba Siz değerli kullanıcılarımız için harika bir ortam kurduk. Sınırsız müzik dinleyip ücretsiz Chat yapmak ister misin? https://www.sohbetlaf.net sizler için hazır. Yeni Kapak Sözler 2021 Hemen katılım sağla Sohbet et.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :


İLk gÖrüşte AŞKA INAnırMısın yOksA DıŞaRı ÇıKıP TeKRaRMı gIreYIM?BENziNin 5 tl olduğU bIr ülKEdE IstasyoN göReVLisiNE NEDen pOmPaCı denDIĞIni şImDI DaHa iyI anlıYORUM .
AJDA PeKkan “biZim ZaMaNıMıZDA inSanlaR bIrbIrINekarŞı dAhA ANlAYıŞlıYdı” DemIş . haKLı VALLA . OsManlı’nın HOşGÖrüsünÜ bIlMEyeN yok .
Gece kORKtuğUmdA YORgaNı üstÜME iYICE çEkEriM .ÇünKü KAtIl gELeCEk: “OlaMAZ ÜzERINdE YORgaN vaR hiÇbIr ŞEY YApamAM” dEyip GideCEK .
aNneM oDAnı tOPlA deyiNCe “BeN SözelciYIm, TOpLAyAmaM” deDIm . ANNEm De “AMA bEN SAyısalcıyım, iyI ÇArpARım .” dEdI .
MisafIriN ÇocuĞu “aBi biLgIsAYar ÇalıŞıyOR Mu” Dedi . YoK, “EV Hanımı” dEDIM . O gündEn BeRi ÇocUKTan HAbEr AlıNAmıyOr .
MaRkEte gIDip “bAnA BI ÇAkmAk LaZıM” DEDIm, aDAm arkaYA gEÇ GELIyOrUm dEDI . BEKliyORum ŞU An, ÇakMaĞı bUlAMADı sANırıM .
tEyZEmin KocASına BaBAm “BAcAnak”, DAyım” ENIŞte”, DEdEM “DAMaT”, kUZENIm “bAbA” diYoR . hiç GÜvENMiYoRUm o aDAMa, ne oLDUĞu bEllI dEĞIl .
paRa VERiP dErshANeye GiDIYORuZ AMa HOcA GELMEyip dErs boş GEçtiĞiNDe SeVIniYORuz . ZenGIN MIyiZ geRI zekâlı Mı aNlaMADım Lan .
soğuk IÇInIZ” SAna ne lAN . paraSıNı Sen mI VErdin? İsTErSeM KaYNatır içERIm . İsTERSEm ıLık IçeRiM . İsTERSEM IçmEm . AL IÇmIyoruM .
eskiDEN ÇArpışıncA KiTaPLar düŞErDI . ŞIMdI iPhoNE’lar SAmSuNG’lar düŞEcek, AşK fALaN dA OlMAz . o kaDAR para VermIşim DirEkT kAfa aTaRım .
HanI bazı Anlar VARdıR; insanın nefESi KeSiLiR soLUkSuz kAlıR, kAlbi hızLı HıZLı Atar . İşTe BiZ BuNa AŞk DeDiK ve yARDıM eTMedik, ADaM öldü laN .
geÇEN ARKADAşlA KarŞıDaN KARşıyA geçecEğiz, SOnra dEdim Ki “AĞA ZAteN kArşıdaySaK nEDen kArŞıya GeÇiyoRUZ?” gEçMeDik, otUrduK buNU DüŞünÜyOrUz .
BIr AYaKkAbıNıN siYaHı vE BEYAZı araSıNDa kaLıP 2 SAAT DÜşündüKteN sOnRa, kırmıZıSıNı ALan caNLıYa KADın dEnir .
alManCa: WIederSehen İnGilIZCE: SEe yoU TüRKçe: tAMam CanıM KEndInE iyi BAK öPÜyoRuM OLDU hAdi hoşÇaKAL tamaM hADi GörüŞÜRüz TAmam HaDi olDu .
TelefOnu ŞarJa KOyDUM %100 beklErKeN BIDe bAKtıM ki %7 . EVlaDıNı kArtaL KApmıŞ faTMA GIrik GIbiYIm şU AN .

Kapak Sözler

Kapak Sözler

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitemiz insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için aktif edilmiştir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 By Seo SuSKuN