Ana Sayfa » Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası Sohbetlaf.NeT Kullanıcı Sözleşmesi

GİZLİLİK POLİTİKASI: Bu sitede bulunan içeriklerin mülkiyet hakları sohbetlaf.net yönetim ekibine aittir. İnternet sitemiz olan bu topluluğa katılmak ve kullanmak için belirtilen kural ve şartlara uygun davranmanız gerekmektedir. Kurallara uygun davranmayan kişiler uyarı verilmeksizin siteden uzaklaştırılma gibi yaptırımlara tabi kalabilirler. Davranış kurallarına uymanız, önemli bir konudur. Üçüncü kişilerin davranışlardan doğacak olan hiçbir mesuliyet bize ait değildir. Bu siteyi kullanmakla tüm içerikleri kabul etmiş sayılırsınız. Sohbetlaf.net gerçek zamanlı chat imkanları sağlayabilmek için size forum alanları sunabilir. Forum alanlarında istenecek olan bilgileri, eksiksiz ve doğru bir biçimde kullanıcılar vermekle yükümlüdürler. Lütfen aşağıda belirtilen yasal ifadelerin tamamını okuyunuz. Aksi durumlarda sorumluluk kabul edilmemektedir.

Şart ve Koşullarımız

SOHBETLAF.NET SÖZLEŞME ŞARTLARI

Bu siteyi kullanarak aşağıdaki tüm hükümleri kabul etmiş sayılırsınız.

– İçeriğe aykırı olarak yapılan, küfür, tehdit, genel ahlak dışı davranışlar, aşağılayıcı sözler, pornografik içerik ve kelimeler, karalayıcı iftira ve benzeri olaylar, yanlış görüş ve bilgiye yöneltmek,

– Uluslararası ve ulusal anlamda belirlenmiş olan hukuk kurallarına aykırı davranmak; başkalarının haklarını zedelemek ya da çiğnemeye çalışmak, kamu haklarına tecavüz ve tacizde bulunmak, her türlü telif haklarını gayri resmi yollar ile çiğnemeye çalışmak, eser sahibinden izin almadan yayımlamak gibi hukuka sığmayan davranışlarda bulunmak,

– Irkçılık, bağnazlık, nefret ve kin ile başkalarının haklarına saldırmak ve başkalarının haklarını zedelemek adına üçüncü şahıslara teşvik edici icraatlarda bulunmak,

– Yasa dışı mesajlar iletmek; küçük çocuklara karşı cinsel içerikli mesajlarla aldatmaya çalışmak, kişilere bomba yapma gibi eylemlerin nasıl yapıldığına dair bilgilendirme yapmaya çalışmak,

– Başkalarının sohbetlaf.net ve diğer web siteleri ile ilgili olan kullanıcı ismini ve şifresini istemek,

– Zararlı virüs taşıyan mesajlar iletmek, her türlü yüklemeler, zincirleme mesajlar, satış ve reklam odaklı olan mesajlar yollamak yasaktır. İş bu yükümlülükleri umursamadan ihlal etmek cezai işlemlerin yapılmasına, İstanbul Mahkemeleri ve Cezai İcra Daireleri hakim kılınmıştır.

1– İş bu sözleşmeyi ve şartlarını eğer siteyi kullanmaya karar verirseniz yükümlü sayılırsınız. Hesap ayarları bölümünden kendi hesabınızı herhangi bir üçüncü şahsa sormadan kapatma hakkına sahipsiniz. Bunun yanında siteyi kullanmakla; ticari amaçlar haricinde, kendi kişisel tercihleriniz doğrultusunda kabul etmiş sayılırsınız. Kısaca siteyi kullanarak bu kurallara tabi olduğunuz ve bu kurallar doğrultusunda davranış ilkelerine uymayı yasal olarak kabul etmiş sayılacaksınız.

2– Sitede sohbet edebilmek için size sunulan forumlar aracılığıyla, bir hesap oluşturabileceksiniz. Bu hesabınızın başkasının hak ve hukukuna saldırı niteliğinde olmadığına ve başkalarına ait isim ve kullanıcı isimleri kullanmamaya özen gösterin. Girdiğiniz bilgilerin şahsınıza ait olmasına dikkat etmeniz hukuki açından sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz anlamına gelmektedir.

3– Sitemiz olan Sohbetlaf.net adresi, kullanıcılarımızın site içerisinden kişisel olarak faydalanmaları için kurulmuştur. Ancak sohbetlaf.net yetkilileriyle iletişime geçerek, tanıtım ve reklam amacıyla da kullanım izinleri isteyebilirsiniz. Site yetkilileri size izin verdiği müddetçe, siteyi reklam ve tanıtımlar için kullanabilirsiniz.

4– Ancak başkalarının kullanıcı adreslerini, IP adresini toplamak gibi yasadışı olan eylemlerde bulunmak kesinlikle yasaktır. Bununla birlikte hak ve hukuk çerçevesi dışında içeriklerin başka yerlerde paylaşılması, mülkiyet hakkının çiğnenmesi sonucunda, sohbetlaf.net gerekli olan yasal işlemlere başvuru hakkını saklı tutmaktadır.

5– Siteye giriş esnasında oluşturacağınız katılımcı kullanıcı ismi ve şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız rica olunur. Site kullanıcı ve şifrenizi oluşturduğunuzda bunun hakları tamamen sizdedir. Başkalarıyla paylaşmamayı, kullanıcı olarak kabul etmiş sayılırsınız. Fakat hesabınızın izinsiz bir şekilde kullanıldığında şüphe ettiğiniz durumlarda, şifrenizin başkaları tarafından ele geçirilmesi durumunda, zaman kaybetmeden, Sohbetlaf.net yetkilileriyle temasa geçmeniz gerekmekte ve bu durumu üye olurken taahhüt etmektesiniz.

6– Site içerisinde bulunan logolar, grafikler, resimler Sohbetlaf.net sitesine aittir. İzin almadan herhangi bir paylaşımda bulunmak ya da kullanıcıların bilgilerini başka yerlerde paylaşmak tamamen suç olarak kabul edilmektedir. Bu durumda, Sohbetlaf.net tüm yasal haklarını kullanabilmektedir.

7– Sitedeki güvenlik kurallarına dikkat etmemek, başkalarına küfür etmek, yasal haklarını çiğnemek ya da Sohbetlaf.net sohbet aracılığıyla politika, siyaset gibi konularda görüş belirtmek, bu konular hakkında rencide edici kelimeler kullanmak, kamu mallarına veya kişilerine rencide edici sözler söylemek yasaktır. Kullanıcı olan kişilerin bu kuralları kabul ettiği, buna rağmen sorun teşkil edici durumlarda Sohbetlaf.net sorumlu değildir. Sorumluk tamamen davranışta bulunan kullanıcılara aittir.

8– Profil satışı yapmak ya da başkalarından profil istemek, bunlarla bağlantılı olarak diğer kullanıcılardan çıplak fotoğraf talep etmek ve onların hak ve hukuklarını çiğnemek yasaktır.

9– Sohbetlaf.net siteyi kişilere tamamen sohbet amacıyla kullanıma açmıştır. Kullanıcıların kendi fikir, düşünce ve görüşleri Sohbetlaf.net ile herhangi bir bağlantısı bulunmaz. Sohbetlaf.net burada bulunan kullanıcıların kendi görüşlerini doğrulamaz, reklam yapılmışsa bunların doğruluğunu kabul etmez. Bu sitede bu ve buna benzer, kullanıcıların mesuliyetinde bulunan hiçbir içerikten Sohbetlaf.net sorumlu tutulamaz.

10– Siteden oluşabilecek fikir kayıpları, düşünce paylaşımları, kişisel veri kayıpları ile ilgili durumlarda Sohbetlaf.net mesul değildir.s=”privacy-policy-tutorial”>Önerilen metin: Ziyaretçi yorumları otomatik istenmeyen yorum algılama servisi aracılığıyla kontrol edilebilir.İçerikler

Sohbet sitemiz insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için aktif edilmiştir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 -2023 By Seo KaRa | sitemap |