Ana Sayfa » Chat Odaları » Polis Chat Sitesi

Polis Chat Sitesi

KaRa     09-03-23     Chat Odaları     Polis Chat Sitesi     366 Defa Okundu

Polis Chat Sitesi, Polislerle Sohbet, Yunus sohbet, Çevik Kuvvet sohbet makalemizi okumaktasınız. Bu gün sadece Polis kardeşlerimiz için bir chat sitesi açmanın haklı gurur ve kıvancını hep birlikte yaşamaktayız.

Polis Chat Sitesi

Polislerimizin sanal alemde buluşabilecekleri, günlük sıkıntı ve dertlerini anlatabilecekleri, mesleğin getirdiği aşırı stres ve baskıdan bir nebze kurtulabilecekleri bir mekan olmadığını görünce hemen kolları sıvadık ve sohbetlaf.net sitesi bünyesinde polis chat sitesini açmaya karar verdik. Gerektiğinde vatan, namus, bayrak, ülkü uğrunda canlarını hiçe sayan polis kardeşlerimizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Ülkemizin dört bir yanından sitemize bağlanan ve bizleri yalnız bırakmayan bir çok polis ile sitemiz içerisinde karşılaşabilirsiniz. Özellikle aynı devre polislerin sitemiz içerisinde karşılaştığında “Hey Devrem Naber, Sende mi Buradasın” şeklinde selamlaştığına şahit olmaktayız.

Polis Sohbet Odaları

Polis chat sitesinnde yeni arkadaşlar edinmeniz, arkadaş çevrenizi geliştirmeniz oldukça kolay görünüyor. Görevi başında yaptığı iş nedeniyle asık suratlı ve gülmeyen polis kardeşlerimiz, chat sitemiz içerisinde kahkalar atmak suretiyle chat yapmakta, yayında olan radyomuzdan günün hit müziklerini dinleyerek kendilerinden geçmektedirler. Sizler de hemen kadın/erkek polislerle sohbet etmek, mesleklerine ait detayları öğrenmek istiyorsanız, sohbetlaf.net sitemize davetlisiniz. Emniyet kadrosunda görev almak, mesleğe başlamak isteyen kardeşlerimiz, polis chat sitesi içerisinde bulunan polislerimizden mesleğe giriş şartları (boy, kilo, öğrenim durumu v.b.) hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Şu hususu da belirtmeden geçemeyeceğim; sohbetlaf.net sitemize her kesimden insan gelmektedir. Bazen kendisini polis, asker veya savcı diye tanıtan asalaklara da rastlayabilirsiniz. Sanal chat siteleri; kendisini farklı gösterme gayretinde olan bir çok insanla doludur. Bu insanların çoğunluğu gerçek hayatta polis olmak istemiştir fakat bazı şartlar oluşmadığı için polis olamamıştır. Polis olamadığı ve içinde bu uhde kaldığı için sitemize “Polis” veya “İrcpolice” gibi merak uyandıran nicklerle girmektedir. Hiç bir polis veya kamu görevlisi sizden para, kontör, ev adresi, banka bilgileri v.s. istemez. Bu yüzden sanal sohbet kanalları içerisinde yönetimden habersiz hiç bir şahsi bilginizi kimseyle paylaşmayınız. Yaptığınız bilgi paylaşımlarından doğacak zarardan site yönetimi kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Rüyada Polisle Sohbet Etmek

Görülen tüm rüyaların mutlaka bir açıklaması veya geleceğe dair haberler verdiği kanaatine pek katılmadığımı belirtmek istiyorum. Çocukluğumdan hatırlarım; “Ben Bu Gece Şu Rüyayı Gördüm” dediğimde büyüklerim alaylı bir gülüşle “Oğlum Üstün Açık Kalmıştır” derlerdi. Rüyada polisle sohbet ettiğini gören kişinin, çözülmeyen meselelerinin çözüme kavuşacağına, para ve mevki kazanacağına kısacası tüm dertlerinin son bulacağına dair yorumlar getirilmiştir. Fakat yine şunu belirtmeden geçemeyeceğim, gaybı yalnızca ALLAH (C.C.) bilir. Efendim ben bu gece rüyamda polisle sohbet ettim, tamam paçayı kurtardık, zengin olacağım diye kimse rehavete kapılmasın.

Bir makalenin sonuna daha geldik, başka bir makalede görüşünceye kadar sağlıcakla kalınız.

Bir önceki yazımız olan Yeni Chat Odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

    Merhaba bir arkadaşımın arkasından konuştum beni gereksiz tehtid ediyo evine narkotik şube yollacağim diyo tek hatam onun arkasından konusmakti bana yardımcı olursanız teşekkür ederim

      Merhaba güzel kardeşim, insanların arkasından konuşmak bir çoğunun yaptığı işlerdendir. Kanun nezdinde kişinin arkasından konuşmak suç değildir. Arkadaşınız sizi korkutmak ve yıldırmak amacıyla böyle bir işe kalkışmış. Bir daha sizi böyle tehdit ederse, çayı yaptım polisleri gönder çay içelim diye sende onunla kafa bulabilirsin. Dolayısıyla korkmanıza hiç gerek yok.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitemiz insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için aktif edilmiştir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 -2023 By Seo KaRa | sitemap |