Ana Sayfa » Chat » Eski Sohbet Siteleri

Eski Sohbet Siteleri

KaRa     08-10-23     Chat     Eski Sohbet Siteleri     443 Defa Okundu

Eski sohbet siteleri

Eski sohbet siteleri, “Eskisi Olmayanın Yenisi Olmaz” sözünün tam bir tezahürüdür. Bu nedenle günümüz dünyasında “Eskiye Rağbet Olsa Bit Pazarına Nur Yağardı” atasözünün geçerliliği kalmamıştır. Dolayısıyla hep eskiye bir özlem duyulmaktadır. İnsanlar yeni tanıdıklara insana güvenemez ilk etapta. Ama güvendiği insandan beklemediği tepkileri almak, insanı fazlasıyla üzer. Çünkü o insan-ı seviyorsundur ve sana laf söylemesi seni gayet güzel sarsar. Buralarda güvenin cam kırıklarıyla dolar. Ruhuna ufak cam kırıkları zedeler verir. Fakat bu bu alan yeni diye değil, önemli diye olur. Sonra verdiğiniz öneme kendiniz kızarsınız. Bazen güldüren hayat zaman zaman nasıl aldatıyorsa eski sohbet siteleri de aynı şekilde ağlatır.

Eski Sohbet Siteleri

Eski Sohbet Siteleri

Reel hayatınızda farksızdır. Fakat insanlar burayı sanal gördükleri için sanal diye herşeyi kolaylıkla yapabilecekleri düşünürler.
Karşındaki bir insan hep bunu unutup robotmuş algısı oluşur. Ve ona göre davranılır. Duyguları vardır, hisleri vardır yada benzeri bir kavram oluşmaz.
Her birey aynıdır diyemem ama genel olarak öyle oluşan kavram eski sohbet siteleri alanında.

Eski Chat Odaları

Zamanla insan eğer alışır ve severse burada insanları aile olmayı kabullenir. Sevgi bambaşka şeydir ki o yumuşaklık bencilliği artırabilir. Ve anlarsınız ki burası sadece sanal bir alan değil. Sevebilen duyguları olan insanlar var karşında. Yaktığın canı ancak canın yandığında anlarsınki karşındaki bir insan etten kemikten unutma.
Burası eski sohbet alanı diye umursamaz olamazsın. Üstelik kimsenin insanlığını sorgulayamazsın. Belki vardır hatalar ama herşeye de bir çare elbette vardır.

Allah geçmeyecek can acısı vermesin. Lakin hiç kimse unutmasın ben kimsenin insanlığını sorgulamadımsa yazılan iki kelimede iki nick geçti diye kimse benimde insanlığını sorgulayamaz. Herkes bunu kulağına küpe yapsın. Ders dediğin şey yaşanarak alınır. Fakat alınan ders gerçekten sana ders olduysa önemli yol almışsın demektir. Bir kulağından girip öbür kulağından çıktıysa sen bedava sohbet siteleri içinde hiç ders almamışsın demektir. Zaman alışmayı öğretir ama unutmayı asla!

 

Yeni Sohbet Siteleri

Yeniden sevebilmek

Kırıldığınız değer verdiğiniz insanı yeniden sevebilirmisiniz seviyeli sohbet ederken? Elbette hatalar kullar için karşındaki hata ederken sohbet siteleri içinde diye etmişse ve hatasını kabul edip haklısın diyebilmişse özür dilemeyi kabul etmiş demektir. Özür dilemek en büyük erdemdir. Ve bu erdemli davranışa nail olan insanda affedilecek insandır. Fakat bu kez senin kıymetini bilebilecekse. Sadece senin değil kendininde bazen fevri davrandığını anlayabildiyse işte o zaman daha sıkı bir sevgi oluşabilir aranızdaki bağda.

Çünkü her bir birey kaybetme korkusu yaşamıştır. Demem kısaca şu ki; Siz siz olun birisiyle eski sohbet sitesinde tanıştınız diye yada sizinle çalışıyor diye emri vakiler yağdırıp onu rencide edemezsiniz bilmeden bile olsa. Yada yaktığınız can gibi canınız yanınca kaçamazsınız. Evet silip engellemek çok basit önemli olan onu yapmak değil değersize yaparsınız fakat ya değerliyse karşındaki. Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın dilerim.

Bir önceki yazımız olan Türkçe Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitemiz insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için aktif edilmiştir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 -2023 By Seo KaRa | sitemap |