Ana Sayfa » Sohbet Odaları » Gurbet Sohbet

Gurbet Sohbet

KaRa     18-02-23     Sohbet Odaları     Gurbet Sohbet     304 Defa Okundu

Gurbet Sohbet Odaları

Gurbet sohbet odaları, gurbet chat siteleri; gurbet diyarlarında hayatını sürdüren, sıla özlemiyle yanıp tutuşan değerli gurbetçilerimiz için açılarak faaliyete başlamıştır. Yurdum insanı, hem yeni insanlarla tanışmak, hem de kendi milliyetinden ve kültüründen birileriyle tanışmak için sitemize girmektedir. Sohbetlaf.net sitemizin alt kadrolarında yer alan gurbet sohbet odalarında tüm gurbetçiler bir araya gelerek eski günleri yad etmektedir. Gurbette yaşayan insanlarımız hakiki ve öz Türkçe konuşulan sohbetlaf.net sitemizi tercih etmektedir.

Gurbetçiler İle Chat Yap

Gurbetçi vatandaşlarımıza özel olarak hazırladığımız gurbet sohbet siteleri, yüzlerce kişiyle aynı pencere içerisinde konuşma olanağı sağlamaktadır. Bu nedenle sohbetlaf.net sitemiz Türkiye’nin en seviyeli sitelerinden biri haline gelerek kurumsal olma yolunda hızla ilerlemektedir. Gurbetçilere hitap ettiğini söyleyen ve sürekli aynı laf salataları ile insanları uyutmaya çalışan taklitçi sitelerden mutlaka uzak durmalısınız. Ömründe gurbete hiç gitmemiş kişiler, gurbette yaşamanın zorluklarından anlamazlar. Çünkü kendi kültürünü bırakıp, tanımadığı bir kültür ve topluluğa adapte olmak hakikaten çok zordur. Çünkü yaşam tarzları, yiyecek kültürü, toplum bilinci tamamen farklıdır.

Sohbetlaf.Net – Gurbet Sohbet Odaları

Sohbetlaf.net sitemiz, her yaş ve gruba hitap eden ve google sayfalarında bir güneş gibi parlayan yeni nesil bir chat sitesi olma yolunda edim adımlarla ilerlemektedir. Zaman ve mesai mevhumu gözetmeksizin 24 saat esasına göre çalışan güleryüzlü bi yönetim ekibimiz vardır. Gurbetin kasvetli ortamlarında, puslu ve sisli sokaklarında sıla özlemiyle burnunun direği sızlayan gurbetçi kardeşlerimiz bizim gururumuzdur. Onlara her daim hizmet etmek, sevdikleriyle aynı sohbet ortamında buluşturmak ve üstelik bunları her daim ücretsiz yapmak bizim için onur meselesidir. Yaşadığı yabancı ülkenin insanlarından bunalan gına gelen kullanıcılarımız. Türkçe sohbet sitemizde kendilerini adeta vatanın herhangi bir şehrinde hissetmektedirler.

Ekonomik nedenler başta olmak üzere bir çok vatandaşımız, çeşitli nedenlerden dolayı resmi veya gayri resmi yollardan Avruba ülkelerine göç etmişlerdir. Yaşlı ve yorgun Avrupa’nın iş gücü ihtiyacını gidererek bulundukları ülkelerde işçi statüsü ile çalışmaya başlamışlardır. 1960 yılından itibaren yüzbinlerce insanımız akın akın yabancı ülkelere gitmişlerdir. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi yabancı bir kültürle karşılaşan insanımız ilk başlarda çok eza ve cefa çekmiş, bazı sıkıntılara katlanmak zorunda kalmıştır. Çünkü dil, din, mezhep, kültür farklılıkları sosyal yaşamlarına ve ilişkilerine yansımıştır.

Bir önceki yazımız olan Hoş Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitemiz insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için aktif edilmiştir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 -2023 By Seo KaRa | sitemap |