Ana Sayfa » Chat Siteleri » Yazılı Sohbet Siteleri

Yazılı Sohbet Siteleri

KaRa     20-09-23     Chat Siteleri     Yazılı Sohbet Siteleri     201 Defa Okundu

Yazılı Sohbet Siteleri

Yazılı Sohbet Siteleri yokken annelerimizin fiskos masaları vardı. Bir ara moda olmuştu hatta. Üzerine parlak bir saten kumaştan masa örtüsü örterdik. Sonra annemizin el emeği göz nuru yuvarlak dantel parçayı koyardık. Bu arada bu fiskos masası dediğimiz yuvarlak olurdu. Eski model sehpaları olanlar şanslıydı. Onların ayakları güzel kıvrımlı modellerdi. Şuanda antika veya vintage diye geçen cinsten. Queen Anne modeller. Hatun kişiler anlar bu dediğimi 😉

Lakin parası olmayanlar da isterdi koltuk köşesine öyle bir fiskos masası. Babam da alırdı üç parça sunta. İkisi düz, tam ortadan bir kertikle birbirine geçerdi. Üstlerine de yuvarlak bir sunta monte ederdi. Al sana fiskos masası. Zaten saten örtü o kadar uzun olurdu ki, ayakları gözükmezdi bile. Ucuz maliyetle mahalledeki teyzeler fiskos sahibi oldu babamın ustalığı sayesinde.

Yazılı Chat Sohbet Odaları

O sehpaların önemi ne miydi peki? Anlatayım. Fiskos dedikodu demek arkadaşlar. Mahalledeki teyzeler o masa başında mahallenin dedikodusunu ederdi. Bu arada dedikodu kelimesini iftira ile karıştırmayalım. Dedikodu, başka bir deyişle gıybet etmek, başka bir kişi hakkında, onun memnun olmayacağı ama var olan bir şeyi anlatmak olur. İftira ise olmayan bir şeyi anlatıp o insanı zan altında bırakmak oluyor. Örneğin bir kişinin pembe ayakkabısı varsa ve bunu anlatıyorsak bu dedikodudur. Mor ayakkabısı var diyorsak, iftiradır, çünkü mor değil, pembe ayakkabısı vardır. Öyle bir şey işte. Neyse. Çok mahalle çalkalandı bu dedikodular yüzünden. Çok isimler karalandı. Bu sebeple de insanlar parasız sohbet edebilecekleri ortamları araştırdılar. İnternetin yaygınlaşmasıyla bu imkanı yazılı sohbet siteleri içerisinde buldular.

 

Yazarken Sohbet Et

Biz de, tanımadığımız ama yazılı sohbet siteleri içinde, muhabbet ettiğimiz insanlarla Sohbetlaf.Net’te buluşuyoruz. Çünkü bazen hiç tanımadığımız bir kişi ile anonim sohbet ederek kafamızı dağıtabiliyoruz. Bu sayede hakkımızda dedikodu edebilecek kişiler de olmuyor. Alıyoruz bir rumuz, kimse bizi tanımıyor biz ismimizi vermediğimiz sürece. Bu sebeple de güvenilir sohbet siteleri içinde olan www.sohbetlaf.Net bize yazılı olarak rahatça, özgürce ve samimi sohbet etme imkanı sunuyor. Sizi de aramıza bekleriz. Buyurun, çıkın çıkın gelin!

Bir önceki yazımız olan Sohbet Sitelerine Numara Verme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitemiz insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için aktif edilmiştir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 -2023 By Seo KaRa | sitemap |